flexible pricing

The fee of the projects is based on the project and customer

Creative solutions

Working on each project within different considerations based on sensitivities.

Premium Support

Our Contemporary and Reliable Insurance Services will serve you, full perfect protection and safety for your order

Hızlı teslimat

Europe lojistike Özel taşıma sistemi ile hava ve yol şartlarından etkilenmeden yüklerinizi optimum sürede ulaşmasını sağlayan taşımacılık modeli

Esnek Planlama

Normal taşıma modlarının dışında kalan yüksek tonajlı yükleriniz için tecrübeli ekip, en uygun nakil ekipmanları ile sorunsuz projeler gerçekleştirme

Karşılama Ekibi

europe lojıstik karşilama ekibi teslimatiniz tamamen özenli ve kusursuz bir şekilde tammalandirir

Europe Lojistik zamanında teslim edilmesi bilinciyle hareket eder. Gümrüklerden geçiş izni problemi olmayan Türk ve yabancı plakalı araçlarla karayolu taşımacılığı gerçekleştirilir.
Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında ve sudan etkilenmeyen özel brandalarla izole edilmiş şekilde yapılmaktadır. Bozuk yollar düşünülerek sevkiyatlarda, yaşları ortalama 3 seneyi geçmemiş araçlar kullanılır. Firma bünyesinde Avrupa standartlarına uygun her tonaj ve kübajlı araç mevcuttur.
Araçlar uydu teknolojisi donanımlıdır. Bu sayede kalkış-varış sürecinde, gümrük formalitelerinin hızlandırılması yada dönüş zamanın belirlenmesi gibi araçlarla ilgili her türlü bilgi Europe lojestik tarafından ilgililere iletilebilmektedir.
Karayolu
Taşimacilik
Europe Lojistik demiryolu ile ham madde taşımacılığında ekonomik çözümler sunmaktadır Tüm balkanlar orta doğu ve CIS’e odaklı lojistik servislerimiz, ihtiyacınıza uygun şekilde demiryolu taşımacılığı uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır.
Demiryolu dokümantasyonu
+ Taşıma sigortası
+ İhracat ve ithalat yüklemeler
+ Transit yük elleçleme
+ Güzergah planlaması
+ Blok tren faaliyeti
Demiryolu
Taşimacilik
Denizyolu taşımacılığında sahip olduğu geniş acente ağı ile komple (FCL), parsiyel (LCL) yükünüzü; standart, open top, refeer, flatrack, high cube ve tank konteyner vb. taşıma sistemleri ile istediğiniz herhangi bir yere, en ekonomik, en hızlı, en kolay şekilde ulaştırmaktadır.
Tecrübe, uzmanlık ve altyapısı sayesinde entegre çözümler sunabilme yeteneğine sahip olan
Europe Lojistik, farklı destinasyonlara ve müşteri ihtiyaçlarına göre kara-deniz, deniz-demiryolu gibi Intermodal seçenekleri sunmaktadır.
Denizyolu
Taşimacilik
Europe Lojistik müşteri ihtiyacına uygun fiyatlar ve ekonomik çözümleri ile havayolu taşımacılığı organizasyonu yapmaktadır.

Tüm ithalat ve ihracat sektörlerine hizmet vermekte olan hava kargo departmanımız tam vaktinde teslimat yapabilmek için gelişmiş acente ağını kullanmaktadır. Deneyimli satış ve operasyon çalışma grupları ve seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlanmaktadır. Bir koliden 120 tonluk bir makineye kadar tüm yüklerin aynı hassasiyet ve anlayış içinde elleçleme için tüm teknolojik ve insan kaynağı altyapısına sahip olan Europe Lojistik hizmet vermektedir.

Havayolu
Taşimacilik
Europe Lojistik gümrükleme işlerini anahtar teslim olarak sunmaktadır.
+ İthalat Gümrük İşlemleri
+ İhracat Gümrük İşlemleri
+ Transit Gümrük İşlemleri
+ Serbest Bölge Gümrük Uygulamaları
+ Serbest Bölge Dış Ticaret Uygulamaları Bölgeye Mal Girişi, talep, stok takibi
+ Dahilde işleme rejimi gümrük işlemleri ithalat, ihracat, belge kapatma, teminat çözümü
gümrükleme
europe lojistik
Yurtdışından adresten teslim alınmasından nihai tüketiciye teslimini kapsayan lojistik zinciri uzman kadromuzla organize edilmektedir. Kapıdan kapıya teslim prensibinde lojistiği iş yoğunluğunuzun arasından çekiyoruz.antrepomuzun limanlara yakınlığı ile tüm ithalat ve ihracat müşterilerine avantaj sağlayacağı düşüncesindeyiz. Her türlü sektöre hitap eden antrepomuzda yaş meyve-sebze dışındaki her türlü malların depolanması ve diğer bölgelere sevk edilmesi mümkündür.Yurtdışından adresten teslim alınmasından nihai tüketiciye teslimini kapsayan lojistik zinciri uzman kadromuzla organize edilmektedir. Kapıdan kapıya teslim prensibinde lojistiği iş yoğunluğunuzun arasından çekiyoruz.Son teknoloji ve yeniliklerle antrepomuzun limanlara yakınlığı ile tüm ithalat ve ihracat müşterilerine avantaj sağlayacağı düşüncesindeyiz. Her türlü sektöre hitap eden antrepomuzda yaş meyve-sebze dışındaki her türlü malların depolanması ve diğer bölgelere sevk edilmesi mümkündür.
Depolama
Europe Lojistik